У Львові керівника садочка притягнуть до відповідальності

Дітей з приміщень, не придатних для перебування, у садочку № 106 переведуть до інших груп. У приміщеннях буде проведено ремонт, а до завідувача навчального закладу буде застосовано дисциплінарне покарання. Про це за результатами робочого виїзду повідомили у департаменту гуманітарної політики ЛМР, передає прес-служба мерії.

«Цього року на капітальний ремонт дошкільного закладу № 106 з бюджету міста було виділено 500 тис.₴ За ці кошти керівництво дитячого садочка відремонтувало лише одну групу садка, яка складається з двох приміщень. Об этом сообщает 11channel.in.ua со ссылкой на СМИ.


Цього літа тут відбулося сильне протікання даху. Управління освіти одразу ж скерувало лист і під час сесії міської ради було виділено 500 тисяч гривень на ремонтні роботи по даху. Станом на сьогодні ці роботи є на завершальному етапі. Після цього буде приступлено до проведення ремонту тих груп садочка, де відбулося затікання.


Керівництво закладу повинно було забезпечити тимчасове переведення дітей груп, в яких відбулося протікання, до інших групових приміщень, проте цього не було здійснено. Управлінських рішень керівництва дошкільного навчального закладу прийнято не було. Відтак від керівника відділу освіту надійшло клопотання про притягнення до дисциплінарної відповідальності завідувача цього дитячого садочка.


Також сьогодні, 5 вересня, відбувся робочий виїзд у заклад дошкільної освіти № 106 щодо вирішення питання неналежного стану групових приміщень закладу, під час якого було проведено зустріч з батьківською громадою закладу освіти. За результатами виїзду було вирішено тимчасово перевести дітей в інше групове приміщення на час проведення ремонтних робіт", — розповіла в. о. начальника управління освіти Зоряна Хонько.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_kerivnyka_sadochka_prytyagnut_do_vidpovidalnosti_325325.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя