Волинянина засудили за незаконне видобування бурштину


Мешканця Маневиччини засудили за незаконне видобування бурштину. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. Об этом сообщает tp05692.in.ua со ссылкой на СМИ.

Маневицький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Маневицької місцевої прокуратури та 27-річним мешканцем села Кукли, який у період з 28 березня по 4 квітня 2019 року без отримання спеціального дозволу на користування надрами, без акту, що засвідчує гірничий відвід, без оформлення в установленому порядку документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, у лісовому масиві поблизу рідного села, застосовуючи мотопомпу, шляхом гідророзмиву ґрунту видобував бурштин-сирець.

Молодика визнано винним у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 240 КК України) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 7004₴

Окрім того, з нього стягнуто майже 4400 грн судових витрат, а засоби незаконного промислу – мотопомпу, пожежні рукави, а також 1,5 кг бурштину-сирцю – конфісковано в дохід держави.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/volynianyna-zasudyly-za-nezakonne-vydobuvannia-burshtynu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя