Голови фракцій ЛМР обурені ситуацією з "формулою Штайнмаєра"

"Ми, депутати Львівської міської ради, обурені незрозумілою ситуацією щодо реалізації Мінських домовленостей і підписанням так званої "формули Штайнмаєра", — про це зазначено в заяві голів фракцій Львівської міської Ради."Відсутність спілкування Президента України з суспільством спричиняє підозри у можливій здачі інтересів України російському агресору. Об этом сообщает 0522ua.com со ссылкой на СМИ.


Мир у будь-який спосіб – недопустимий! Тисячі українців віддали свої життя заради зупинки агресора і захисту територіальної цілісності України. Викликає нерозуміння розведення військ по всьому фронту, тобто відхід з тих територій, які Збройні Сили України відвоювали протягом останніх років.


Вимагаємо від військово-політичного керівництва України негайно пояснити суспільству хід подальших кроків. Попереджаємо про недопустимість будь-яких поступок щодо проведення виборів на окупованих територіях до завершення виводу російських військ і найманців, роззброєння незаконних формувань і взяття під контроль кордону українськими військами.


Підписавши Харківські угоди, Янукович став на зрадницький шлях відмови від незалежності України. Результат дій Януковича – відомий. Не допустімо повторення цих подій.


Українці заплатили занадто високу ціну, щоб тепер здатися на милість агресора", — зокрема зазначено в заяві.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/golovy_fraktsiy_lmr_obureni_sytuatsiieyu_z_formuloyu_shtaynmaiera_327490.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя