"Кто под красным знаменем Киевом идет?": Українців спантеличило повторне відкриття у столиці пам’ятника російсько-більшовицькому комдиву

У мережі вирішили, що без «охоронних» банерів пам’ятник Щорсу скоро знесуть.

Об этом сообщает city-pages.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Києві невідомі зірвали банери волонтерів команди «Повернись живим», якими в квітні закрили пам’ятник Щорсу на бульварі Тараса Шевченка, передають Патріоти України.За свідченням волонтерів, НП сталася в ніч на п’ятницю, 4 жовтня. Свідки, які опинилися в момент «демонтажу» біля пам’ятника, стверджують, що його здійснювали люди без світловідбивних жилетів, за якими можна було б упізнати співробітників комунальних служб.

У відділі Київської міської адміністрації, який санкціонував розміщення банерів, про їх ліквідацію нічого не знали.
«Ми стурбовані цією подією. Щиро сподіваємося, що знайдемо тих, хто зірвав наші банери з проханням допомогти українському війську. Знайдемо і запитаємо, ніж столиці завадили благодійні плакати», — повідомили волонтери в Facebook.
У мережі вирішили, що без «охоронних» банерів пам’ятник Щорсу точно знесуть. «Скоро його (пам’ятник. ред.) наздожене доля попередника з Бессарабки», — написала Наталя Нагорна.
«Значить, в неділю з Майдану люди підуть і приберуть цей, без сумніву, красивий пам’ятник, без сумніву недостойному катові», — поділився прогнозом Дмитро Чухаленко.

«Може в це випадково вдарить руйнівна блискавка?!», — задався питанням Володимир Єфімов.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/kto-pod-krasnm-znamenem-kyevom-ydet-ukraintsiv-spantelychylo-povtorne-vidkryttia-u-stolytsi-pamiatnyka-rosiisko-bilshovytskomu-komdyvu-298069.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя